Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Ozdobna Końcówka wydechu 1.6 Mpi Tour II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Ozdobna Końcówka wydechu 1.6 Mpi Tour II

    dzięki german81 za podpowiedz ale potrzebuje bardziej jasnej informacji ponieważ nie miałem jeszcze styczności z Vag Commander i jestem w tym zielony. Bawiłem sie tylko Vag Com w poprzednim modelu OI. Jak by ktos miał jakies Print Screen to będe bardzo wdzięczny.

  • #2
    [O2] Ozdobna Końcówka wydechu 1.6 Mpi Tour II

    Pytanie o ozdobna końcówkę w ASO zaśpiewali z montażem (przyspawaniem) 232pln. Trochę drogo wg mnie. Czy może ktoś z Was montował takowa końcówkę w ASO i w jakiej cenie. Pytanie drugie czy mona coś dobrać nieoryginalnego?
    I jeszcze jedna sprawa, czy w O2 Tour w każdym egzemplarzu tak wystaje oryginalna rura wydechowa tak jak u mnie,czy po prostu TTTM?
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Ja za dwururkę dałem 180zł poza aso a spawanie w aso 50zł więc sam oceń :roll:
      Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        zibi1978, U mnie tez tak wystaje a cena chyba dobra...

        Komentarz


        • #5
          matko, ale ceny :!: ja za kawał rury ze stali kwasowej 100x60x1,6mm dałem 80zł. za pocięcie i zespawanie tego do kupy i na aucie dam może z 30-40zł. gdzie Wy szukacie :?: dodam, że w OI to nie takie proste, w dosłownym znaczeniu, bo w RS i w TDI wylot rur nie pokrywa się z wycięciem w zderzaku i trzeba trochę pokombinować z cięciem i spawaniem.
          Black Pearl, Elegance & RS LOOK
          @ by Tune-up Gdańsk
          TDI VP++ i jeszcze rośnie
          Antek

          Komentarz


          • #6
            Tony065, kupując orginalne skodowskie rury napewno nie znajdziesz "tanio" dodatkowo jak masz auto na gwarancji to wiesz.... mało kto bedzie ryzykował utratę gwarancji spawając sobie rurki samemu (bo mogłem to zrobić sam) czy u przysłowiowego Zdzicha w jego warsztacie raptem za 20PLN mniej. A tak jest fakturka za spawanie i niech się bujają :roll:
            Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • #7
              tu masz kolegę , który zakładał końcówkę u siebie

              Forum - Octavia Club Polska
              "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Komentarz


              • #8
                U mnie rura też tak wystaje, widocznie TTTM

                Komentarz


                • #9
                  tyle, że x_cite skracał ją
                  Forum - Octavia Club Polska
                  "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                  Komentarz


                  • #10
                    Również noszę się z zamonotwaniem jakiejś końcówki. Tylko zastanawiam się czy brać tą oryginalną dedykowaną do tego silnika czy kombinowac z jakąś inną. Podobają mi się te końcówki od TDI. Można by kupić na spółkę z kimś i założyć tylko zastanawiam sie jaka średnica jest czy wejdzie na rurke od 1,6 MPI no i jak to będzie wyglądało? Chętnie poczytam Wasze opinie na ten temat. Znalazłem też taka końcowkę: http://www.obautodily.cz/skoda_octav..._mpi-FDC609003 mam możliwość kupienia tej z czeskiej Link. fajnie bo można ją zdemonotwac i nałożyć an drugi tłumik a oryginalną trzeba spawać...
                    ŚKODA 120 L z 1977 roku.
                    ŚKODA OCTAVIA II z 2007 roku.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X